Przedsiębiorstwo Sierakowski Czesław Lakiernictwo to rodzinna firma z bogatymi tradycjami malowania na mokro, której historia sięga 1965 roku kiedy to firma została założona przez Czesława i Mariannę Sierakowskich.

Firma specjalizuje się w lakiernictwie przemysłowym w branży kolejowej, motoryzacyjnej jak i dla różnych gałęzi przemysłu. Obecnie zatrudnionych jest ponad 20 pracowników. Dodatkowo zakład corocznie kładzie się nacisk na profesjonalne przygotowanie i szkolenie uczniów w zakresie zawodu lakiernik.
 
Świadczone usługi dotyczą kompleksowego procesu lakierowania elementów, części, podzespołów czy urządzeń przeznaczonych do różnego zastosowania. Firma dysponuje wyspecjalizowaną kadrą pracowników oraz wysokiej jakości infrastrukturą i wyposażeniem (profesjonalne kabiny, urządzenia do wysokowydajnego i specjalistycznego natrysku, komora śrutownicza do obróbki powierzchniowej, itp.)
 
W zależności od potrzeb końcowego klienta są stosowane różnego typu procesy lakierowania (od pojedynczych warstw do skomplikowanych technologii).
 
W kontekście technologii firma Sierakowski Czesław LAKIERNICTWO kładzie szczególny nacisk na jakość
i spełnienie wymagań klienta. Funkcjonujący w firmie System Zapewnienia Jakości gwarantuje właściwą realizację wszystkich procesów biznesowych mających wpływ na jakość świadczonych usług.
 
Sprawny system zarządzania zapewnia, że wszystkie procesy są przystosowywane do ciągle zmieniających się warunków rynkowych i technologicznych oraz do zmieniających się wymagań klienta krajowego i międzynarodowego.
 
Jednocześnie firma w związku z ciągłym rozwojem jest otwarta na współpracę z nowymi pracownikami – dla osób
z pasją i chęcią rozwoju oferujemy stanowiska zarówno w zakresie inżyniera, kontrolera jakości, wykwalifikowanych lakierników czy uczniów którzy chcą zdobywać dobry fach.
 

wieloletnie doświadczenie i tradycja to wkład pracy całego zespołu lakiernictwa.