e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Lakiernictwo Sierakowscy sp. z o.o. sp. k.
ul. Ogrodnicza 1
Sierakowo
63-900 Rawicz 
woj. wielkopolskie
NIP: 699-196-09-96
Przy drodze krajowej nr 5 – trasa Wrocław – Poznań
tel. +48(65)5452873
 
 
          

kontakt telefoniczny:
tel. +48(65)5452873
mob. +48 605 314 117

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lakiernictwo Sierakowscy sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w 63-900 Rawicz, Sierakowo ul. Ogrodnicza 1, NIP 699-196-09-96
2) kontakt z Administratorem możliwy jest pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b, c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość i/lub złożenia oferty.
4) Zakres przetwarzanych danych to dane podane w treści wiadomości, jeśli są niezbędne do udzielenia przez nas odpowiedzi, w szczególności adres e-mail, tel. Kontaktowy, imię i nazwisko.
5) odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą osoby obsługujące formularz kontaktowy, a także podmioty świadczące usługi zapewnienia obsługi informatycznej strony i poczty elektronicznej
6) Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres konieczny do udzielenia odpowiedzi. W przypadku nawiązania współpracy do upływu przedawnienia wynikającego z nawiązanego stosunku prawnego.
7) posiada Pani/Pan prawo do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody; na podstawie pisemnej decyzji złożonej do administratora danych
8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
9) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych w zakresie wymaganym przez administratora uniemożliwi udzielenie odpowiedzi i/lub oferty.
10) Pana/Pani dane nie będą poddane zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji ( w tym profilowaniu)