Kariera pracownika
Jeśli jesteś zainteresowany pracą w stale rozwijającej się firmie, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem ludzi, zapraszamy do przesłania dokumentów i niezobowiązującego spotkania na którym przedstawimy warunki oraz szczegóły pracy w naszej firmie.
Jesteśmy otwarci na osoby chcące rozwijać się w zawodzie lakiernika jaki inżyniera produkcji. O ferujemy stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju i awansu, oraz realizację nieprzeciętnych różnorodnych projektów.
Kariera ucznia
Jeśli jesteś młodą osobą w okresie nauki zawodu i chcesz zdobyć dobry i pewny fach ma rynku pracy, zapraszamy do spotkania w naszej firmie. Od kilkudziesięciu lat szkolimy uczniów w zawodzie lakiernik pod okiem doświadczonych mistrzów i praktyków.
Zdobyty u nas zawód i umiejętności będziesz mógł wykorzystać w przyszłości również w naszej firmie. Uczniom którzy zdobywają dyplom czeladnika oferujemy zatrudnienie w naszej firmie.
W przypadku przesłania podania lub/i życiorysu prosimy o dopisanie poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz.883).”

Osoby zainteresowane podjęciem kariery zawodowej w Naszym zakładzie proszone są o kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
tel. +48(65)5452873

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Lakiernictwo Sierakowscy sp. z o.o. sp. k.   z siedzibą w 63-900 Rawicz, ul Ogrodnicza 1, NIP 699-196-09-96, w celu prowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania , a zgoda może być odwołana w każdym czasie."
Jeśli chciał(a)by Pani/Pan wziąć udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie również:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych przez administratora danych Lakiernictwo Sierakowscy sp. z o.o. sp. k.   z siedzibą w 63-900 Rawicz, ul Ogrodnicza 1, NIP 699-196-09-96, w celu prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, nie dłużej jednak niż w przeciągu 12 msc. – zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Mam świadomość, iż podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne oraz że posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania , a zgoda może być odwołana w każdym czasie."
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Lakiernictwo Sierakowscy sp. z o.o. sp. k. 
z siedzibą w 63-900 Rawicz, Sierakowo ul. Ogrodnicza 1, NIP 699-196-09-96,
2) kontakt z Administratorem – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i/lub przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. w związku z art. 22 1 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
4) Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będzie wyłącznie kadra zarządzająca Pracodawcy
5) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia rekrutacji oraz na wypadek potencjalnych roszczeń przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa.
6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora: dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody; na podstawie pisemnej decyzji złożonej do administratora danych
7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
8) podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym

 Team naszej firmy to wykwalifikowani lakiernicy, technicy, inżynierowie oraz dział administracyjny. wykwalifikowani lakiernicy technicy inżynierowie  doświadczona kadra techniczna wykwalifikowany zespół nowoczesny sprzęt